در حال بارگزاری...

خدمات ما

خدماتی که ارائه می کنیم

سیستم هوشمند به معنی کنترل سیستم های هوشمند یک خانه یا ساختمان توسط یک سری سخت افزار و نرم افزار به صورت هوشمند یا از هر نقطه دنیای توسط کاربر می باشد.

نورپردازی هوشمند

ذخیره انرژی

گرمایش هوشمند

حفاظت امنیتی

سینمای خانگی

 

صدا و موسیقی بخش لذت‌بخش یک خانه‌ی هوشمند است. با نصب سیستم صوتی و تصویری هوشمند می‌توانید به سادگی لمس یک دکمه، موسیقی مورد نظر خود را در خانه پخش کنید. با نصب این سیستم می‌توانید از طریق ریموت کنترل و یا پنل لمسی، کنترل تلویزیون، رادیو، ماهواره، پخش‌کننده‌های صوتی و غیره را در دست داشته باشید.

 

  • قابلیت برنامه‌ریزی برای پخش موسیقی و غیره در زمان‌های مشخص

  • امکان جداسازی بخش‌های خانه و پخش موسیقی‌های مجزا در این بخش‌ها

  • قابلیت اتصال به سیستم‌های صوتی امنیتی و یا سیستم اعلام حریق برای هشدار حریق

نورپردازی 

 

سیستم روشنایی هوشمند یکی از بخش‌های اصلی خانه‌ هوشمند است که امکان کنترل از راه دور لامپ‌ها را فراهم می‌کنند. این ویژگی سیستم روشنایی هوشمند با کنترل از راه دور لامپ‌ها و یا استفاده از سنسورهای نوری و حرکتی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. از مزایای سیستم روشنایی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 

  • کنترل روشنایی، شامل روشن و خاموش کردن خطوط روشنایی

  • قابلیت کم و زیاد کردن نور با استفاده از اپلیکیشن

  • نظارت روشنایی، شامل مشاهده‌ی وضعیت و روشن و خاموش بودن خطوط روشنایی

نصب هوشمند

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

قدم 1
برسی نیازهای کارفرما و ساختمان
قدم ۲
مشاوره و معرفی سیستم
قدم ۳
طراحی و ارائه نقشه های فنی
قدم 4
تامین و نصب تجهیزات
قدم 5
راه اندازی سیستم و آموزش
قدم 6
پشتیبانی و خدمات پس از فروش

کنترل هوشمند

سیستم هوشمند به معنی کنترل سیستم های هوشمند یک خانه یا ساختمان توسط یک سری سخت افزار و نرم افزار به صورت هوشمند یا از هر نقطه دنیای توسط کاربر می باشد. در سیستم های هوشمند برای کنترل از راه دور و یکپارچه سازی تجهیزات هوشمند ساختمان نیاز به یک سرور یا هاب مرکزی می باشد. این سرور وظیفه ارائه اپلیکیشن برای کنترل تمامی دیوایس ها اط هر نقطه دنیا را دارد.

ارتباط مستقیم

مرکز هوشمند سازی رابوت به عنوان مشاور و تامین کننده تمامی محصولات هوشمند سازی اعم از ایرانی و خارجی و تحت هر پروتکلی در کنار شماست.